Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Животівка
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
14 Квітня 2021 р

Організація навчально-виховного процессу у школі с. Животівка

Щоб відкрити перед учнями іскорку знань, учителеві треба увібрати море світла, ні на хвилину не відходячи від променів сяючого сонця знань народної педагогіки.

Учителі школи використовують на своїх уроках елементи народознавства та інтерактивні форми роботи.

 інтерактивні форми роботи.  інтерактивні форми роботи-1  

Учителі застосовують на уроках різні види роботи, які роблять урок цікавим і улюбленим. Це проблемні питання і завдання, вікторини, презентація матеріалу, ситуативні завдання, інсценізація, «смайлики», «гранування», спільний проект, робота в парах, кольорова рефлексія, «мікрофон» тощо.

 Учителі школи шукають свій неповторний стиль спілкування з учнями і досвідом своєї роботи діляться з колегами на відкритих уроках та в позакласній роботі. Педагогічна праця розкриває широкі можливості для творчого пошуку, професійного становлення.

 У 2011 році учителька української мови та літератури Мацюк Н.І. та вчителька етики Антонець В.М. брали участь і вибороли перші місця у районному конкурсі «Учитель року – 2011», вони були учасниками обласного конкурсу «Учитель року – 2012».

Мацюк Н.І. Антонець В.М.

Належною є робота педагогічного колективу з батьками учнів та громадськістю села. Усі питання навчально-виховної роботи вирішуються і погоджуються з Радою школи та батьківським комітетом.

Батьки часті гості у школі: на батьківських зборах, шкільних святах, на уроках. Дієвою є матеріальна допомога школі з боку місцевих орендаторів О.П. Шевчука та В.М. Ткачука коштами яких оформлено вестибюль школи, придбано нову копіювальну техніку, поставлено бетонну огорожу. Надається допомога для шкільної їдальні.

Логін: *

Пароль: *