ЗОШ І-ІІ ст. с. Животівка, Оратівської селищної ради, Вінницької обл.
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
29 Липня 2021 р

9 клас

ПОНЕДІЛОК

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Біологія

9.00 - 9.30

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

 https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

2

Укр.літ.

9.40- 10.10

10 хв.

Довгань Т.Я.

Синхронний

  https://meet.google.com/ywm-bodd-tns

3

Рос.мова

10.20 - 10.50

10 хв.

Антонець В.М.

Синхронний

https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

4

Фізика/

Історія

11.00 - 11.30

10 хв.

Кльоцко А.І.

Вишталюк О.П.

Синхронний

https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

 https://meet.google.com/ere-ousw-oej

5

Укр.мова

11.40 - 12.10

10 хв.

Мацюк Н.І.

Синхронний

 https://meet.google.com/kgm-pthb-jfp

6

Історія

12.20 - 12.50

 10 хв

  Вишталюк О.П.

Синхронний

https://meet.google.com/ere-ousw-oej

 

ВІВТОРОК

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Хімія

9.00 - 9.30

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

 https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

2

Географія

9.40- 10.10

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

3

Зар.літ.

10.20 - 10.50

10 хв.

Антонець В.М.

Синхронний

https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

4

Алгебра

11.00 - 11.30

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

  https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

5

Фізкульт.

11.40 - 12.10

10 хв.

Руденко К.С.

Асинхронний

    

6

Інформатика

12.20 - 12.50

 10 хв

Кльоцко А.І.

Синхронний

  https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

 

СЕРЕДА

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Англ.мова

9.00 - 9.30

10 хв.

Моісеєнко Л.В.

Синхронний

  https://meet.google.com/hiw-wwjk-dza

2

Історія

9.40- 10.10

10 хв.

Вишталюк О.П.

Синхронний

  https://meet.google.com/ere-ousw-oej

3

Осн.здор.

10.20 - 10.50

10 хв.

Вишталюк О.П.

Синхронний

https://meet.google.com/ere-ousw-oej

4

Геометрія

11.00 - 11.30

10 хв.

Кльоцко А.І.

Асинхронний

   

5

Укр.мова

11.40 - 12.10

10 хв.

Мацюк Н.І.

 

Асинхронний

 

6

Труд.навч.

12.20 - 12.50

 10 хв

  Паламарчук А.М.

Асинхронний

 

7

Труд.навч.

13.00-13.30

 

Паламарчук А.М.

Асинхронний

 

 

 

ЧЕТВЕР

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Алгебра/

Геометрія

9.00 - 9.30

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

 https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

2

Хімія

9.40- 10.10

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

  https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

3

Зар.літ.

10.20 - 10.50

10 хв.

Антонець В.М.

Синхронний

https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

4

Фізкульт.

11.00 - 11.30

10 хв.

Руденко К.С.

Асинхронний

    

5

Англ.мова

11.40 - 12.10

10 хв.

Моісеєнко Л.В.

Синхронний

 https://meet.google.com/hiw-wwjk-dza

 

П ҆ ЯТНИЦЯ

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Укр.літ.

9.00 - 9.30

10 хв.

Довгань Т.Я.

Синхронний

https://meet.google.com/ywm-bodd-tns

2

Біологія

9.40- 10.10

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

3

Фізика

10.20 - 10.50

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

4

Правознавство

11.00 - 11.30

10 хв.

Вишталюк О.П.

Синхронний

 https://meet.google.com/ere-ousw-oej

5

Мистецтво

11.40 - 12.10

10 хв.

Паламарчук А.М.

Синхронний

https://meet.google.com/ohk-opde-wsf

 

Логін: *

Пароль: *