Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Животівка
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
26 Червня 2019 р

Звіт про роботу школи за 2016-2017 н.р.

             Звіт директора школи  про    роботу за  2016-2017 н.р.

                     У 2016-2017 навчальному році  педагогічний   колектив школи працював над проблемою, яка визначена на п'ятирічку «Люби і знай свій рідний край» та «Впровадження інтерактивних форм у навчально-виховному процесі школи.» З огляду на напрямки навчально-виховної роботи по семестрах, вони проводилися під девізами:

   I    cеместр  -“ Нездоланна і єдина наша мати Україна ”

  II семестр  -“  Слава героям! Україні слава! ”

Діяльність педколективу була спрямована на реалізацію вимог Закону України «Про загальну середню освіту.» У школі навчалося 47 учнів. Не було 7 класу,за класноурочною системою навчався 8 клас. Навчають дітей 12 учителів. Усі діти шкільного віку охоплені навчанням, пропусків уроків без поважних причин не було, а усі пропущені навчальні дні підтверджені довідками з лікарні або пояснювальними записками батьків.

Я, як директор школи, слідкувала за дотриманням учнями та працівниками школи режиму роботи, внутрішкільного розпорядку, сумлінне виконання педпрацівниками, обслуговуючим персоналом, учнями своїх обов'язків. З цією метою кожного понеділка проводилися тематичні та оперативні наради при директору, їх проведено  28; проведено підготовку та засідання 11 засідань педагогічних рад, видано   125 аналітичних,  66 кадрових,10 адміністративно-господарських накази - все це спрямоване на координацію внутрішкільного режиму школи, посилення контролю за якістю навчально-виховної роботи. Відвідано  25  уроків у вчителів початкових класів,  у вчителів старших класів - 62,            у дитячому садку в підготовчій групі 4  заняття. Проведено, спільно з учителем, у якого відвідано урок, аналіз з метою подальшого вдосконалення методичної роботи вчителів. Адміністрацією  школи здійснювався контроль за рівнем і змістом позакласної роботи в школі: за роботою учнівського самоврядування, конкурсами, святами, «вогниками», змаганнями, предметними тижнями. Таких заходів було у школі багато, а відповідно і  здійснено письмовий та усний аналіз  відвіданих заходів та озвучено на виробничих нарадах. Приділялась  увага вивченню народознавства та краєзнавства, з цією метою проведено 2 екскурсії в Оратівський краєзнавчий музей,   організовано дві екскурсії  учнів під керівництвом учителів у м.Вінницю,  відвідано ланшафний парк у с.Буки Київської області, проведено екскурсію у м.Київ…

         Учні школи брали участь у шкільних та районних предметних олімпіадах із 8 навчальних предметів. У поточному навчальному році переможцем районних предметних олімпіад  з  географії ,української мови та літератури вийшла учениця  8 класу  Павловська Марія,вона брала участь та виборола III місце в обласній олімпіаді з даного предмета.  Це свідчить про роботу педколективу, спрямовану на особистісно-орієнтовне навчання.  Троє учнів  початкових класів  були учасниками  районних олімпіад з української мови та  математики, але призових місць не посіли.

Брала участь в обласному конкурсі з  народознавства « Народні ремесла подолян», виборола  II місце серед сильних суперників учениця 8 класу Житник Ліана. А в районній дослідницько-пошуковій роботі «Золота спадщина Поділля»перше місце посіла учениця 9 класу Махиня Віта.

       Жоден із виховних заходів, які проводяться у школі, не залишаю поза увагою, якщо не зроблено запису його аналізу, то усно такий аналіз здійснюється завжди як індивідуально так і колегіально.

Активно співпрацювала з учнівським комітетом школи, брала участь у його засіданнях, у плануванні роботи, розробленні критеріїв змагання за кращий клас. Сприяла проведенню у школі тижня учнівського самоуправління у жовтні 2016 року.

Налагоджено належний взаємозв'язок із батьками учнів. Проведено тричі загальношкільні батьківські збори, 4 засідання батьківського комітету,4 засідання ради школи.  Брала участь у організації та проведенні родинного свята 14 жовтня, присвяченого Дню захисника України; в проведені свята «Квіти-героям АТО»,в акції «Тату,повертайся живим»; в проведені Тижня бойової слави до - 9 травня. Батьки учнів відвідували уроки учителів школи, побували на 3 моїх уроках у 8 класі.  Проводила з батьками бесіди на педагогічну тематику: «Здоров'я дитини - найвища цінність», «Вільний час учнів», «Про мовну культуру», «Як виховати національно свідомих дітей», «Про естетичне та моральне виховання дітей», тощо.

Беру активну участь у громадському житті села як  член виконкому сільської ради і як учасниця художньої самодіяльності хорового колективу «Ластівка надії». Пропагуючи народну пісню, в складі хорового колективу виступала у у своєму селі,  та у різних районних сценічних конкурсах.

Організовувала роботу за доглядом пам'ятних місць села: Алеї пам'яті, пам'ятника жертв голодомору, могили загиблого Афлудота Хамураєва, Братської могили.

Здійснювала контроль за роботою шкільної їдальні. Діти забезпечені якісним гарячим харчуванням.  Залучено позабюджетні кошти на харчування дітей за рахунок місцевих орендаторів  на  2000 тисячі гривень та  поповнено навчально-матеріальну базу школи  на суму 20000 тисяч гривень. У підготовці школи   до нового навчального року залучено  5 000 тисяч позабюджетних коштів від орендарів та  3290 гривень від батьків. 

Щороку при школі працює літній оздоровчий табір «Світанок» у якому відпочивають і оздоровлюються 92% дітей. Нині у таборі відпочивало 39 дітей. Налагоджено належне харчування та навчально-виховну роботу з дітьми.

    Позиція адміністрації школи: створити такі умови роботи, щоб учням, вчителям, обслуговуючому персоналу працювалося охоче, творчо і результативно.

  У цьому році  атестовано трьох учителів: Мацюк Надію Іванівну,Балинську Надію Іванівну,Кирик Ольгу Олександрівну. Проведено 10 відкритих уроків  для учителів школи, та атестаційної комісії відділу освіти.     Здійсювалась робота по зміцненню навчально-матеріальної  бази школи : придбано новий принтер, нову художню та методичну літературу, нові диски з творами художньої літератури та розробки уроків на електронних носіях.

    Про роботу школи відзвітовано 66 інформаціями.

Проблеми навчального року були викликані ущільненням навчальних програм, замінами через хворобу учителів,  сесіями, курсами підвищення кваліфікації, масовими і багатьма конкурсами ,у яких брали участь учителі та учні школи.

     У навчально-виховному процесі школи ", педпрацівники домоглися певних зрушень в переорієнтації навчально-виховного процесу на гуманістичних ідеях та орієнтири, що грунтуються на особистості дитини, турботи про її розвиток .

На початок 2016 -2017 н.р. у школі навчалося 48 учнів. Протягом навчального року до школи прибула 1 учениця, вибуло два учні. На кінець навчального року у школі навчається 42 учнів. У школі І ступеня – 27 учнів, у 5-9 класах -15 учні.

За підсумками 2016-2017 н.р. атестовані усі учні 3-9 класів. Високий рівень навчальних досягнень мають 8 учнів, що становить  18%    від загальної кількості учнів. Достатній і середній рівень знань мають 24 учнів,що становить 68%.

 Брали участь у районних конкурсах агітбригад"3а здоровий спосіб життя" (керівник Мацюк Н.І.),  вибороли 3 місце,у виступі екологічної агітбригади -3 місце(керівник Павловська Ю.Г.). та 2 місце в районному конкурсі юних пожежників(керівник Антонець В.М.).

Школа має свої традиції та звичаї,котрі передаються від покоління до

покоління: родинні свята, «Осінній ярмарок»,День народження козацьких загонів,Свято хліборобської слави, «Іменини у калини», Свято українського романсу,операція «Червона зірка», Дні поезії ,Шевченківські тижні ,»Козацькому роду нема переводу»тощо.

Тісний зв'язок налагоджено з батьками учнів та громадськістю села. Підтримкою і допомогою педагогічного колективу є рада і батьківський комітет школи. Дієву матеріальну допомогу школі надають місцеві орендатори Шевчук О.П. , Мовчан О.М.,адміністрація  заводу «Животівський»,орендатор Поступаленко В.А.,Токарчук В.П.

Школа забезпечена новими меблями,наявна комп'ютерна техніка,бібліотека поповнена новою художньою літературою. Поновлено експозиції шкільних коридорів та класних кімнат. Впорядковано шкільне подвір'я.

У школі підтримується належний санітарний та тепловий режим. Опалюється приміщення природнім газом; є проточна вода.

Проблеми школи: потреба у нових комп'ютерах; у сучасній дитячій літературі; у поповненні матеріально-технічної бази навчальних кабінетів; у  роботі підключеної мережі «Інтернет»,у сучасному  наочному матеріалі,у спортивному обладнані,у мультимедійній дошці .

Школа має свої традиції та звичаї,котрі передаються від покоління до

покоління: родинні свята, «Осінній ярмарок»,День народження козацьких загонів,Свято хліборобської слави, «Іменини у калини», Свято українського романсу,операція «Червона зірка», Дні поезії ,Шевченківські тижні ,»Козацькому роду нема переводу»тощо.

Тісний зв'язок налагоджено з батьками учнів та громадськістю села. Підтримкою і допомогою педагогічного колективу є рада і батьківський комітет школи. Дієву матеріальну допомогу школі надають місцеві орендатори Шевчук О.П. та Ткачук В.М.

Школа забезпечена новими меблями,наявна комп'ютерна техніка,бібліотека поповнена новою художньою літературою;придбано для дітей нові сценічні костюми. Поновлено експозиції шкільних коридорів та класних кімнат. Впорядковано шкільне подвір'я.

Учні охоплені гарячим харчуванням: 1-3 класи та 8 учнів 5-9 класів - за рахунок держави, решта  учнів 5-9 класів за кошти батьків.

Кожного літа 90% школярів  відпочивають  у пришкільному таборі «Світанок».

У школі підтримується належний санітарний та тепловий режим. Опалюється приміщення природнім газом; є проточна вода.

Проблеми школи: потреба у нових комп'ютерах; у сучасній дитячій літературі; у поповненні матеріально-технічної бази навчальних кабінетів; у  роботі підключеної мережі «Інтернет»,у сучасному  наочному матеріалі,у спортивному обладнані,у мультимедійній дошці та проекторі до неї.

Логін: *

Пароль: *