Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Животівка
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
24 Листопада 2020 р

Список учителів

СПИСОК УЧИТЕЛІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ

на 1 жовтня 2019 року

               До списку включається директор школи, заступник директора школи, всі вчителі( сумісники, основні працівники) ; штатні, вожаті, вихователі

             Назва школи і її тип: загальноосвітня школа І- ІІ ступенів с. Животівка

             Вінницька область, Оратівський район, с. Животівка

             У школі на 05. 09: класів -9 , учнів- 42

п/п

Прізвище, ім. я та по батькові

категорія

Рік народження

Стать

Національність

Посада

Назва навчального закладу, який закінчив

Спеціальність учителя за одержаною освітою

Основний робітник чи сумісник

Загальний стаж педагогічної роботи

З якого часу працює в даній школі

Який предмет викладає

Навантаження в годинах на тиждень у класах

Назва навчального закладу, де набуває кваліфікацію заочно, та на якому курсі

Рік проходження курсової перепідготовки

І-ІІІ (ІV)

V-IX

X-XII

1

Довгань Таїса Яківна

Вища, вчитель- методист

1952

жін

укр

директор

Київський державний університет

Укр.. мова  укр.. літ

 

осн

49

1982

Укр.. мова  укр..літ народозн

 

 

6.5

 

 

2014

2

Мацюк Надія Іванівна

Вища

ст..вчит

1967

жін

укр

Заступник директ.

Вінницький педінститут

Укр.. мова укр..літ

осн

31

1988

Укр.. мова укр..літ народозн

 

16,5

 

 

2014

3

Антонець Валентина Михайлівна

Вища, ст. вчит

1969

жін

укр

вчитель

Вінницький педінститут

Укр.. мова укр. літ

осн

28

1991

Рос.мова

Заруб. літер.

 

16,5

 

 

2014

4

Кльоцко Алла Іванівна

ІІ

1987

жін

укр

вчитель

Вінницький державний педіінститут

Математик

 

осн

13

2006

Математика

Фізика

інформатика

 

22.15

 

 

2018

2019

2018

5

Слободяник Леся Вікторівна

 

Спец.

1995

жін

укр

вчитель

Вінницький державний  педагогічний університет

Вчитель поч. ласів, вих.дітей дошкільного віку

осн

1,9 міс

2018

Англійська мова

 7,5

10

 

 

 

6

Вишталюк Олександр Петрович

 

 

І

1973

чол

укр

вчитель

Вінницький педінститут

Географія біологія

осн

23

1996

Історія, фізика, правозн.

Основи здор.

 

16,5

 

 

2016

 

2019

7

 

 

 

 

Павловська Юлія Григорівна

 

вища

1974

жін

укр

вчитель

Вінницький педінститут

Географія біологія

осн

26,8

1994

Географія біологія хімія природозн

 

19.5

 

 

2016

8

Присяжнюк Юлія  Петрівна

спец

1994

жін

укр

вчитель

Вінницький педуніверситет

Історик, історія і правознавс

осн

1

2018

Фізична культура

інформатика

1.5

14

 

 

 

9

Паламарчук Андрій Михайлович

11роз

ряд

1966

чол

укр

вчитель

Тульчинське культосвітнє училище

Художній керівник

Осн

28.3

1999

Музичне мистецтво,

трудове навчання

3.25

11.50

 

 

2014

10

Паламарчук Тамара Іванівна

спец

1973

жін

укр

вчитель

Вінницький державний педуніверси

тет

Початкові

Класи

осн

24.1

2013

3 клас

18

 

 

Вінницький державний педуніверси

тет

магістр

11

Кирик Ольга Олександрівна

І

1965

жін

укр

вчитель

Вінницький педінститут

Початкові класи

осн

33

1985

4 клас

12

4

 

 

2019

12

Балинська Надія Іванівна

І

1961

жін.

укр

вчитель

Вінницький педінститут

Початкові класи

осн

35

1987

1 клас

математика

13.5

4

 

 

2017

13

 

Дорош Віта

Вікторівна

 

І

 

 

 

1976

 

 

 

жін

 

 

 

укр

 

 

 

Вчитель

 

 

 

Вінницький педуніверситет

 

 

Початкові класи

 

 

Осн

 

 

 

26

 

 

 

1996

 

 

 

2клас

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

 

 

2018

 

 

 

Директор                                                            Т.ДОВГАНЬ

 

 

 

Логін: *

Пароль: *