Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Животівка
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
25 Травня 2019 р

Директору школи 13 років

Із 25 по 30 вересня у школі проходив тиждень учнівського самоврядування.

Обов"язки директора школи виконувала учениця 8 класу Антонець Альона. Вона не тільки проводила уроки, а і займалась організаторською роботою. Цього тижня у школі ані бійок, ані криків , ані біганини по коридорах. Керували  навчальним закладом також діти. Вони контролювали поведінку, проводили уроки, приймали відвідувачів.

-Для нас дні самоврядування-звична річ,-вважає Антонець Альона. Я звикла до них ще коли навчалася у початкових класах. Такі дні у нашій школі проходять перед Днем учителя.Вважаю це чудовою ідеєю. Адже після дня справжнього самоврядування в учнів  суттєво  змінюється  бачення роботи вчителя та предмету, який він викладає.

-Кожен із старшокласників заздалегідь обирав собі предмет, з якого проводив уроки, -сказала заступник директора школи Павловська Оксана, учениця 8 класу. Хтось провів три уроки у різних класах, інший- менше.Дисципліна в класах у цей день була добра. Хоча, зрозуміло, хтось з учнів молодших класів  дозволяв собі посміятися з учителя, який старший за нього всього на кілька років. Але такі випадки поодинокі.

-Після цього ми починаємо розуміти, чи хочемо ми в майбутньому стати вчителями, чи подобається нам ця праця, - сказала  Вишталюк Вероніка  учениця 8 класу, класний керівник 3 класу, 

Таку систему, коли учні самі проводять уроки та керують школою, ми започаткували ще 20 років тому.

Ідею учнівського самоврядування розробила директор школи Довгань Т.Я. Діти розуміють нашу довіру до них і намагаються нас не підвести. Учнівське керування не завершується трагедією, а зовсім навпаки- здружує між собою школярів

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *