Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Животівка
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
26 Червня 2019 р

Свято Миколая

    19 грудня у сиву давнину український народ відзначав день Святого Миколая. Цей день був особливо урочистим. Вважали, що цей святий є захисником усіх бідних і знедолених. Та найбільше його вшановували діти, для яких він був охоронцем, приносив їм щедрі дарунки.

    Ось саме цього дня завітав св. Миколай і до нашої школи разом із янголятами, доброю Феєю. Не обійшлося і без злої Чаклунки. За веселим дійством спостерігали учні та працівники школи. Молодші школярі підготували вірші, пісні, склали молитви до св. Миколая, в яких просили кращої долі для України, молилися за наших захисників, які оберігають мир і спокій нашої держави.

   Кажуть, що коли приходить на землю Миколай, тоді радіє місяць на небі, посміхається, бо знає, що у цю ніч усі радітимуть. І ті, хто робить подарунки, і ті, для кого вони призначені. Найбільше щастя в житті – творити добро. Тому учні нашої школи по закінченню свята завітали до сільської церкви, де привітали усіх прихожан та настоятеля храму отця Миколая зі святом. За що отримали чудові гостинці і помазання єлеєм.

    Творити добро – завжди прекрасно!

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *