Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Животівка
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
14 Квітня 2021 р

8 клас

ПОНЕДІЛОК

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Англ.мова

9.00 - 9.30

10 хв.

Моісеєнко Л.В.

Синхронний

 https://meet.google.com/hiw-wwjk-dza

2

Хімія

9.40- 10.10

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

  https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

3

Алгебра

10.20 - 10.50

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

4

Укр.мова

11.00 - 11.30

10 хв.

Довгань Т.Я.

Синхронний

  https://meet.google.com/ywm-bodd-tns

5

Географія

11.40 - 12.10

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

  https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

6

Рос.мова

12.20 - 12.50

 10 хв

  Антонець В.М.

Синхронний

  https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

7

Історія України

13.00-13.30

 

Вишталюк О.П.

Синхронний

https://meet.google.com/ere-ousw-oej

 

ВІВТОРОК

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Інформатика

9.00 - 9.30

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

2

Історія всесвітня

9.40- 10.10

10 хв.

Вишталюк О.П.

Синхронний

 https://meet.google.com/ere-ousw-oej

3

Осн.здор.

10.20 - 10.50

10 хв.

Вишталюк О.П.

Синхронний

https://meet.google.com/ere-ousw-oej

4

Укр.літ.

11.00 - 11.30

10 хв.

Довгань Т.Я.

Синхронний

  https://meet.google.com/ywm-bodd-tns

5

Фізика

11.40 - 12.10

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

  https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

6

Фізкульт.

12.20 - 12.50

 10 хв

  Руденко К.С.

Асинхронний

   

7

Мистецтво

13.00-13.30

 

Паламарчук А.М.

Синхронний

https://meet.google.com/ohk-opde-wsf

 

СЕРЕДА

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Географія

9.00 - 9.30

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

2

Зар.літ.

9.40- 10.10

10 хв.

Антонець В.М.

Синхронний

 https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

3

Геометрія

10.20 - 10.50

10 хв.

Кльоцко А.І.

Асинхронний

 

4

Укр.мова

11.00 - 11.30

10 хв.

Довгань Т.Я.

Синхронний

 https://meet.google.com/ywm-bodd-tns

5

Біологія

11.40 - 12.10

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

 https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

6

Труд.навч.

12.20 - 12.50

 10 хв

  Паламарчук А.М.

Синхронний

  https://meet.google.com/ohk-opde-wsf

7

Фізкульт.

13.00-13.30

 

Руденко К.С.

Асинхронний

    

 

ЧЕТВЕР

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Хімія

9.00 - 9.30

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

  https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

2

Алгебра

9.40- 10.10

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

   https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

3

Англ.мова

10.20 - 10.50

10 хв.

Моісеєнко Л.В.

Синхронний

https://meet.google.com/hiw-wwjk-dza

4

Фізкульт.

11.00 - 11.30

10 хв.

Руденко К.С.

Асинхронний

    

5

Інформатика

11.40 - 12.10

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

 https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

6

Рос.мова

12.20 - 12.50

 10 хв

  Антонець В.М.

Синхронний

 https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

7

Народознавство

13.00-13.30

 

Довгань Т.Я.

Синхронний

 https://meet.google.com/ywm-bodd-tns

 

П ҆ ЯТНИЦЯ

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Історія України

9.00 - 9.30

10 хв.

Вишталюк О.П.

Синхронний

https://meet.google.com/ere-ousw-oej

2

Укр.літ.

9.40- 10.10

10 хв.

Довгань Т.Я.

Синхронний

 https://meet.google.com/ywm-bodd-tns

3

Біологія

10.20 - 10.50

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

 https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

4

Геометрія

11.00 - 11.30

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

5

Фізика

11.40 - 12.10

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

6

Зар.літ.

12.20 - 12.50

 

Антонець В.М.

Синхронний

https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

 

Логін: *

Пароль: *