ЗОШ І-ІІ ст. с. Животівка, Оратівської селищної ради, Вінницької обл.
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
30 Липня 2021 р

7клас

ПОНЕДІЛОК

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Алгебра

9.00 - 9.30

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

2

Укр.літ

9.40- 10.10

10 хв.

Мацюк Н.І.

Синхронний

 https://meet.google.com/kgm-pthb-jfp

3

Історія України

10.20 - 10.50

10 хв.

Вишталюк О.П.

Синхронний

https://meet.google.com/ere-ousw-oej

4

Хімія

11.00 - 11.30

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

  https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

5

Зар.літ.

11.40 - 12.10

10 хв.

Антонець В.М.

Синхронний

 https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

6

Фізкульт.

12.20 - 12.50

 

  Руденко К.С.

Асинхронний

 

 

ВІВТОРОК

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Англ.мова

9.00 - 9.30

10 хв.

Моісеєнко Л.В.

Синхронний

 https://meet.google.com/hiw-wwjk-dza

2

Геометрія

9.40- 10.10

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

  https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

3

Укр.мова

10.20 - 10.50

10 хв.

Мацюк Н.І.

Синхронний

https://meet.google.com/kgm-pthb-jfp

4

Фізика

11.00 - 11.30

10 хв.

Вишталюк О.П.

Синхронний

  https://meet.google.com/ere-ousw-oej

5

Музика

11.40 - 12.10

10 хв.

Паламарчук А.М.

Синхронний

  https://meet.google.com/ohk-opde-wsf

6

Історія всесвітня

12.20 - 12.50

 10 хв

  Вишталюк О.П.

Синхронний

   https://meet.google.com/ere-ousw-oej

7

Фізкульт.

13.00-13.30

 

Руденко К.С.

Асинхронний

 

 

СЕРЕДА

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Інформатика

9.00 - 9.30

10 хв.

Кльоцко А.І.

Асинхронний

 

2

Географія

9.40- 10.10

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

3

Хімія

10.20 - 10.50

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

4

Рос.мова

11.00 - 11.30

10 хв.

Антонець В.М.

Синхронний

 https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

5

Фізика

11.40 - 12.10

10 хв.

Вишталюк О.П.

Синхронний

 https://meet.google.com/ere-ousw-oej

6

Біологія

12.20 - 12.50

 10 хв

  Павловська Ю.Г.

Синхронний

  https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

7

Труд.навчання

13.00-13.30

 

Паламарчук А.М.

 

  https://meet.google.com/ohk-opde-wsf

 

ЧЕТВЕР

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Зар.літ.

9.00 - 9.30

10 хв.

Антонець В.М.

Синхронний

  https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

2

Англ.мова

9.40- 10.10

10 хв.

Моісеєнко Л.В.

Синхронний

   https://meet.google.com/hiw-wwjk-dza

3

Алгебра

10.20 - 10.50

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

 https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

4

Укр.мова

11.00 - 11.30

10 хв.

Мацюк Н.І.

Синхронний

https://meet.google.com/kgm-pthb-jfp

5

Біологія

11.40 - 12.10

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

  https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

6

Обр.мист.

12.20 - 12.50

 10 хв

  Моісеєнко Л.В.

Синхронний

https://meet.google.com/hiw-wwjk-dza

7

Фізкульт.

13.00-13.30

 

Руденко К.С.

Асинхронний

 


П ҆ ЯТНИЦЯ

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Укр.літ.

9.00 - 9.30

10 хв.

Мацюк Н.І.

Асинхронний

 

2

Геометрія

9.40- 10.10

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

3

Рос.мова

10.20 - 10.50

10 хв.

Антонець В.М.

Синхронний

 https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

4

Географія

11.00 - 11.30

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

  https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

5

Осн.здоров ҆ я

11.40 - 12.10

10 хв.

Вишталюк О.П.

Синхронний

  https://meet.google.com/ere-ousw-oej

6

Народознавство

12.20 - 12.50

 

Довгань Т.Я.

Синхронний

 https://meet.google.com/ywm-bodd-tns

Логін: *

Пароль: *