ЗОШ І-ІІ ст. с. Животівка, Оратівської селищної ради, Вінницької обл.
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
20 Жовтня 2021 р

6 клас

ПОНЕДІЛОК

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Рос.мова

9.00 - 9.30

10 хв.

Антонець В.М

Синхронний

 https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

2

Математика

9.40- 10.10

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

 https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

3

Укр.мова

10.20 - 10.50

10 хв.

Мацюк Н.І

Синхронний

https://meet.google.com/kgm-pthb-jfp

4

Укр.мова

11.00 - 11.30

10 хв.

Мацюк Н.І.

Асинхронний

 

5

Інформ.

11.40 - 12.10

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

 https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

6

Біологія

12.20 - 12.50

 

  Павловська Ю.Г.

Синхронний

 https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

 

ВІВТОРОК

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Осн.здор

9.00 - 9.30

10 хв.

Вишталюк О.П.

Синхронний

 https://meet.google.com/ere-ousw-oej

2

Зар.літ.

9.40- 10.10

10 хв.

Антонець В.М.

Синхронний

  https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

3

Англ.мова

10.20 - 10.50

10 хв.

Моісеєнко Л.В.

Синхронний

https://meet.google.com/hiw-wwjk-dza

4

Укр.мова

11.00 - 11.30

10 хв.

Мацюк Н.І.

Синхронний

  https://meet.google.com/kgm-pthb-jfp

5

Укр.літ.

11.40 - 12.10

10 хв.

Мацюк Н.І.

Асинхронний

  

6

Географія

12.20 - 12.50

 

  Павловська Ю.Г.

Синхронний

  https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

 

СЕРЕДА

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Історія

9.00 - 9.30

10 хв.

Вишталюк О.П.

Синхронний

 https://meet.google.com/ere-ousw-oej

2

Математика

9.40- 10.10

10 хв.

Кльоцко А.І.

Асинхронний

 

3

Музика

10.20 - 10.50

10 хв.

Паламарчук А.М.

Синхронний

https://meet.google.com/ohk-opde-wsf

4

Обр.мист.

11.00 - 11.30

10 хв.

Балинська Н.І.

Синхронний

 https://meet.google.com/fpx-vjhu-pzz

5

Зар.літ.

11.40 - 12.10

10 хв.

Антонець В.М.

Синхронний

 https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

6

Фізкульт.

12.20 - 12.50

 10 хв

  Балинська Н.І.

Асинхронний

  

7

Народозн

13.00-13.30

 

Мацюк Н.І.

Асинхронний

 

                   

 

ЧЕТВЕР

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Укр.мова

9.00 - 9.30

10 хв.

Мацюк Н.І.

Асинхронний

 

2

Рос.мова

9.40- 10.10

10 хв.

Антонець В.М.

Синхронний

  https://meet.google.com/rai-nrwh-qtq

3

Біологія

10.20 - 10.50

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

  https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

4

Математика

11.00 - 11.30

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

5

Фізкульт.

11.40 - 12.10

10 хв.

Балинська Н.І.

Синхронний

   https://meet.google.com/fpx-vjhu-pzz

6

Труд.навч.

 

12.20 - 12.50

 10 хв

  Паламарчук А.М.

Синхронний

https://meet.google.com/ohk-opde-wsf

7

Труд.навч.

13.00-13.30

       

 

 

П ҆ ЯТНИЦЯ

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель 

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Математика

9.00 - 9.30

10 хв.

Кльоцко А.І.

Синхронний

https://meet.google.com/zia-vpkf-kyt

2

Укр.літ.

9.40- 10.10

10 хв.

Мацюк Н.І.

Синхронний

 https://meet.google.com/kgm-pthb-jfp

3

Історія

10.20 - 10.50

10 хв.

Вишталюк О.П.

Синхронний

  https://meet.google.com/ere-ousw-oej

4

Англ.мова

11.00 - 11.30

10 хв.

Моісеєнко Л.В.

Синхронний

https://meet.google.com/hiw-wwjk-dza

5

Географія

11.40 - 12.10

10 хв.

Павловська Ю.Г.

Синхронний

   https://meet.google.com/vwo-sxpr-nan

6

Фізкульт.

 

12.20 - 12.50

 

Балинська Н.І.

Асинхронний

 

7

           

 

Логін: *

Пароль: *